• sayasuaritma@gmail.com
  • +90 536 498 36 26

HAKKIMIZDA

    SAYA SU ARITMA firması1995 yılından günümüze kadar birçok Su İşletme ve Kullanma sistemlerinin (Su Arıtma- Su Isıtma,Soğutma- Alt Yapı Proje - Sıhhi Su Tesisatı- Montaj ve Satış Sonrası Hizmetlerine imza atmış İnsanlığa ve doğaya hizmet etmeyi temel ilke edinmiş deneyim ve tecrübenin 2014 Yılı Kuruluşudur. Sağlıklı Yaşam sloganıyla yola çıkan Saya Su Arıtma Saygılı ve güler yüzlü personel yapısıyla siz değerli müşterilerimize hizmet ilkelerinden kesinlikle taviz vermeden yoluna devam etmektedir.  Evsel Ve Endüstriyel alandaki içme suyu, proses suyu arıtımında Türkiye' de ve yurt dışında sektörümüzde bir çok projeyi gerçekleştirmiştir. 

          SAYA SU ARITMA Tescilli markamız ile uygulamasını yapmış olduğumuz sistemleri, teknolojik , işletme tekniği, saha koşulları , maliyet analizleri ve müşteri tercihini dikkate alarak tasarlamaktayız. Su arıtma teknolojileri alanında kaliteli işçilik ve malzeme kullanımı ile uzun ömürlü ve ekonomik sistemler kurmakta, kurmuş olduğu sistemler için işletme ve bakım talimatlarının hazırlanması, personel eğitimi, periyodik bakım, servis ve yedek parça temini gibi tüm satış sonrası hizmetleri vermektedir. SAĞLIKLI YAŞAM Dileriz.. Saygılarımızla

Misyonumuz

Uzman ve deneyimli personelimizle şirketimizi emin adımlarla ileriye ve zirveye taşımaktır. SAYA SU ARITMA olarak; müşterilerimize en kısa süre içinde cevap vermeyi, bilgi ve deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmayı, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı görev bilmişizdir.

Vizyonumuz

Güleryüz, hoşgörü, güvenilirlik olmak üzere kalitede süreklilik ve yüksek stok çeşitliliği ile müşterilerimize hizmet vermektir.