Hizmetlerimiz

Saya Su Arıtma Sistemleri olarak, hizmet verdiğimiz alanlar aşağıda listelenmiştir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Arıtma Sistemlerinin A-Z tüm işlemlerini firmamızın uzman kadrosu ile gerçekleştirmekteyiz. Arıtma Sisteminiz için Projelendirme ve Proje Danışmanlığı yaparak en uygun Arıtma Sistemini kurulumunda yardımcı olmaktayız. Arıtma Sistemini Projelendirdikten sonra Kurulum & Montoj işlemlerini yapmaktayız. Varolan Su Arıtma Sisteminizin Teknik Servis, Yedek Parça ve Malzeme Tedariğinide işlemlerinide firmammız üstlenmektedir. Kurulum yapılan Arıtma Sisteminin Kullanım Eğitimini siz değerli müşterilerimize vererek cihazların nasıl kullanılacağını öğretmekteyiz.

Projelendirme

Konusunda uzman ve tecrübesini kanıtlamış proje ve  AR-GE ekibimizle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda en son teknoloji en son teknolojik ürünler seçilerek projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Proje Danışmanlığı

Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık yapılabilmektedir. İstediğiniz takdirde Teknik Şartname oluşturma veya firmanız için gerekli projelerin belirlenmesi için gerekli projenin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

Kurulum ve Montaj

Sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak  işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir. 

Teknik Servis (Tesis Bakım ve Kontrol Hizmetleri)

Uzman teknik ekibimizle ve geniş bayi ağımızla Türkiye'nin her noktasına teknik servis hizmetini en kısa sürede verebilmekteyiz. Teknik hizmetler içerisinde; tesis yıllık, aylık veya extra bakımları, tesis kontrol hizmetlerini de verebilmekteyiz.

Anahtar Teslim Arıtma Tesisleri

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri ,tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik - otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirebilmekteyiz. 

Malzeme Tedariği

Sektördeki en geniş depo alanlarından birine sahip firmamız, geniş bayi ağı ile ana malzeme ve yedek malzeme tedariğini en kısa sürede sağlayabilmektedir.

Eğitim

Bayilerimizin daha iyi ve efektif yönetimle ticaretlerini geliştiren ve bayi motivasyonlarını  büyük ölçüde etkileyen ; işletmecilik (yönetim-finans-satış-pazarlama) ve kişisel gelişim  eğitimlerini, uzman kadromuzla vermekteyiz.

İthalat ve İhracat Hizmetleri

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yurtdışı distribütörlüklerimiz ve Pollet Water Group'un 40 yılı aşkın tecrübesi ve bağlantıları ile istenilen her türlü ürünün ithalat ve ihracat hizmetini vermekteyiz.

Saya Su Arıtma Sistemleri. ® Tüm Hakları Saklıdır. © 2014